Uzvaras ČL mačos izcīna Madrides “Real” un “Olympiacos”

SIPA/SCANPIX

Trešdien UEFA Čempionu līgas mačos Madrides “Real” izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Beļģijas “Brugge”, bet Pirejas “Olympiacos” savā laukumā ar 1:0 pārspēja  Belgradas “Crvena Zvezda”.

“Real” vadībā izvirzījās 53. minūtē pēc precīza Rodrigo sitiena. Bet tikai pēc divām minūtēm Hans Vanakens izlīdzināja rezultātu. Žuniors Vinisiuss 64. minūtē atkal vadībā izvirzīja “Real”, un punktu mačam kompensācijas laikā pielika Luka Modričs.

“Olympiacos” un “Crvena Zvezda” spēlē izšķīrās, kura komanda iekļūs UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā. Pirmajā puslaikā “Crvena Zvezda” uzbrucējs Tomane, sitot “pendeli”, trāpīja pa pārliktni. Toties Jusifs El Arabi spēles izskaņā no 11 metru atzīmes sita precīzi, nodrošinot “Olympiacos” uzvaru.