“United” gūst pārliecinošu panākumu pret “Watford” un kopvērtējumā apsteidz “Hotspur”

PREMIER LEAGUE

Svētdien Anglijas premjerlīgā drošu uzvaru izcīnīja Mančestras “United”, kas mājās ar 3:0 pārspēja pastarīti “Watford”.

Rezultāts “Old Trafford” stadionā tika atklāts pirmā puslaika noslēgumā. 11 metru soda sitienu, pateicoties “Watford” vārtsarga Bena Fostera pārkāpumam, nopelnīja “United” pussargs Bruno Fernandešs, ko pats arī viltīgi spēja realizēt. 25 gadus vecajam futbolistam tie bija pirmie vārti komandas rindās.

52.minūtē bumbu mančesteriešu vārtos iebakstīja “Watford” uzbrucējs Trojs Dīnijs, tomēr panākt izlīdzinājumu neizdevās, jo video tiesneša asistenta sistēma pirms vārtu guvuma fiksēja spēli ar roku.

58.minūtē ar elegantu vārtsarga apspēlēšanu dubultot “United” pārsvaru izdevās Entonijam Marsiālam, savukārt 75.minūtē Fosteru ar lielisku šāvienu no distances pārspēja Meisons Grīnvuds.

Uzvara ļāvusi “United” kopvērtējuma tabulā pakāpties uz piekto pozīciju, par vienu punktu apsteidzot Totenhemas “Hotspur”, kas vakar piekāpās Londonas “Chelsea”.