“United” atkal nerealizē “pendeli” un piedzīvo negaidītu zaudējumu pret “Crystal Palace”

PREMIER LEAGUE

Negaidītu zaudējumu Anglijas premjerlīgā piedzīvojusi Mančestras “United” – 1:2 pret “Crystal Palace”.

Spēles rezultātu 32.minūtē atklāja tieši “Crystal Palace” , kad precīzs bija Džordans Ajevs. “United” savu iespaidīgo pārsvaru nespēja realizēt, taču 70.minūtē neizšķirtu bija iespēja panākt ar 11 metru soda sitiena palīdzību. To izpildīja Markuss Rašfords, tomēr viņa raidītā bumba trāpija pa vārtu stabu.

Vien 89.minūtē izlīdzinājumu panāca Daniels Džeimss,  taču nelielais atvieglojums “United” futbolistem bija īss.  Kompensācijas laika ceturtajā minūtē vadību “Crystal Palace” atguva Patriks van Anholds, liekot mančestriešiem piedzīvot negaidītu sakāvi.