Ungāri izrauj neizšķirtu un neļauj Islandei svinēt vēsturisku uzvaru

0 Komentāru
Ungāri izrauj neizšķirtu un neļauj Islandei svinēt vēsturisku uzvaru
Foto: Olimpik/Sipa USA/ SCANPIX ()

Ungārijas futbola izlase Eiropas futbola čempionāta finālturnīra spēles izskaņā panāca neizšķirtu pret Islandi, tādējādi neļaujot debitantiem svinēt vēsturisku panākumu.

F apakšgrupas mačā Marseļā ungāri cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Islandi. Jau no pirmajām spēles minūtēm ungāri kontrolēja bumbu, tomēr pirmā bīstamā situācija bija tieši pie rekordista Gābora Kirāja sargātajiem vārtiem. Pēc stūra sitiena izspēles Jons Bedvarsona ar galvu sistā bumba lidoja nedaudz pāri vārtu pārliktnim. Arī turpinājumā bumba vairāk bija Ungārijas izlases rīcībā, kas gan Islandei netraucēja veidot uzbrukumus uz ungāru vārtiem.

Septiņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām mača galvenais tiesnesis Sergejs Karasevs saskatīja, ka ungārs Tomāšs Kādārs savā soda laukumā klupina pretinieku, tādējādi uz Kirāja sargāto mūri tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To devās izpildīt Gilvi Sīgurdsons, kurš nekļūdīgi raidīja bumbu vārtos.

Arī otrajā puslaikā laukumā dominēja ungāri, taču līdz pat pamatlaika priekšpēdējai minūtei viņiem neizdevās uzlauzt Islandes vārtus. Tiesa, dažas minūtes pirms finālsvilpes uz maiņu nākušais Nemanja Nikoličs izdarīja piespēli soda laukumā, bet Birkirs Saivarsons neveiksmīgi ievirzīja bumbu savos vārtos. Spēles kompensācijas laika beigās islandieši ieguva tiesības izpildīt brīvsitienu uz Ungārijas izlases vārtiem. Pirmais no sitieniem atsitās pret ungāru izveidoto sieniņu, bet atkārtots sitiens ceļu uz vārtiem neatrada, tādējādi duelis noslēdzās neizšķirti 1:1.

0 Komentāru