Uldriķis uzspīd Šveicē – divi vārti pret vareno “Basel” komandu

Ar diviem vārtiem Šveices superlīgas mačā svētdien atzīmējās Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis, tomēr viņa pārstāvētā “Sion” piedzīvoja zaudējumu “Basel” komandai – 2:3.

Uldriķim šī bija ceturtā spēle Šveicē, iepriekšējos trijos mačos pie rezultatīviem sitieniem netiekot. Pret spēcīgo “Basel” vienību mūsu uzbrucējs pirmo reizi “Sion” rindās devās sākumsastāvā, un tas deva augļus.

Uldriķis ar vārtu guvumiem atzīmējās 40. un 56. minūtē, palīdzot klubam atspēlēties no 0:2 un panākt neizšķirtu uz tablo. Rezultāts gan tāds nepalika, jo 72. minūtē “Sion” aizsargs Andrē Luiss Neicke neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos.

Turnīra kopvērtējumā līdere ar četrām uzvarām četrās spēlēs ir Bernes “Young Boys”, iekrājot maksimāli iespējamos 12 punktus. Tālāk ar septiņiem punktiem seko trīs komandas – “Basel”, “St. Gallen” un “Zurich”, kuru pārstāv cits Latvijas valstsvienības spēlētājs Andris Vaņins. Tikmēr “Sion” atrodas sestajā vietā – ar sešiem punktiem.

Kā ziņots, Uldriķis “Sion” vienībai pievienojās šajā vasarā, pārejot no Latvijas futbola virslīgas līderes RFS. Līgums noslēgts uz četriem gadiem.