Ukrainas futbolisti neklātienē nodrošina vietu astotdaļfinālā

0 Komentāru
Ukrainas futbolisti neklātienē nodrošina vietu astotdaļfinālā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Ukrainas futbola izlase trešdien, 23.jūnijā, nedodoties laukumā, nodrošināja vietu 2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīra astotdaļfinālā.

Ukraiņi C apakšgrupā palika trešajā vietā ar trim punktiem un negatīvu gūto un zaudēto vārtu starpību -1. Pirms pieciem gadiem, kad izspēle bija tāda pati, ar šādu bilanci nevienai no izlasēm neizdevās iekļūt astotdaļfinālā.

Tomēr Slovākija un Somija, kuras arī apakšgrupās guva pa trim punktiem, iekrāja sliktāku gūto un zaudēto vārtu starpību, kas pavēra Ukrainai ceļu uz astotdaļfinālu.

Pirms F apakšgrupas pēdējām divām cīņām astotdaļfinālā vietu nodrošinājušas Itālija, Velsa, Šveice, Beļģija, Dānija, Nīderlande, Austrija, Anglija, Horvātija, Čehija, Zviedrija, Francija, Spānija un Ukraina.

F apakšgrupā plkst.22 Minhenē sāksies Vācijas un Ungārijas mačs, bet Budapeštā būs Portugāles un Francijas spēkošanās.

Uz atlikušajām divām vietām pretendē Vācija, Ungārija un Portugāle, kā arī Somija, kas pagaidām vēl nav zaudējusi cerības uz iekļūšanu astotdaļfinālā.

F apakšgrupā pirmā vieta ir četrus punktus izcīnījušajai Francijai, pa trīs punktiem ir Vācijai un Portugālei, bet punks – Ungārijai. Francūžiem jau ir nodrošināta vieta izslēgšanas turnīrā, Vācijai un Portugālei var pietikt ar neizšķirtu, bet Ungārijai izredzes ir tikai teorētiskas, jo nepieciešama pārliecinoša uzvar pār Vāciju.

Eiropas čempionāta finālturnīrā 24 komandas sadalītas sešās apakšgrupās pa četrām katrā. Izslēgšanas turnīra pirmajai kārtai jeb astotdaļfinālam automātiski kvalificēsies divas labākās izlases, kā arī tajā iekļūs četras labākās trešo vietu ieguvējas.

0 Komentāru