UEFA Superkausa uzvaras svinībās “Liverpool” līdzjutējs savainojis mača varoni Adrianu

0 Komentāru
UEFA Superkausa uzvaras svinībās “Liverpool” līdzjutējs savainojis mača varoni Adrianu
REUTERS/SCANPIX

UEFA Superkausa svinību laikā Anglijas futbola premjerlīgas kluba “Liverpool” līdzjutējs netīšam savainojis vārtsargu Adrianu, atklājis vienības galvenais treneris Jirgens Klops.

Jau ziņots, ka “Liverpool” trešdien Stambulā UEFA Superkausa mačā uzvarēja citu Anglijas futbola premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea”.

Pirms divām nedēļām “Liverpool” rindas papildināja spāņu vārtsargs Adrians Sanmigels de Kastiljo, kuram bija paredzēta loma aiz Alisona Bekera muguras. Tiesa, Alisons jau sezonas pirmajā mačā guva traumu, kā dēļ liverpūliešu pamatvārtsargs šobrīd ir Adrians. Spānis UEFA Superkausā demonstrēja lielisku sniegumu un bija viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem.

Tiesa, svinību laikā viens no liverpūliešu līdzjutējiem netīšām iespēra Adrianam pa potīti.

“Nesaprotu, ka kas tāds notiek sociālo mediju pasaulē, kurā visi tepat vien esam. Viens no līdzjutējiem pārlēca kaut kādam šķērslim un, bēgdams no apsardzes, paslīdēja, kā rezultātā netīšām iespēra pa potīti,” piektdien preses konferencē teica Klops.

“Vakar tā bija piepampusi. Šodien viņš teica, ka ir daudz labāk nekā vakar, bet tad jau redzēs. Kad ieradāmies Liverpūlē, viņa stāvoklis tobrīd bija tāds, kas neļautu spēlēt. Lēmumu par spēlēšanu pieņemsim rītdien,” stāstīja “Liverpool” galvenais treneris.

Sestdien UEFA Čempionu līgas uzvarētājai jātiekas ar “Southampton” komandu.

“Liverpool” pamatvārtsargs Alisons laukumā varētu atgriezties pēc pāris nedēļām. Komandas nomināli trešais bumbu ķērājs šobrīd ir argentīnietis Vilfredo Kavaljero.

0 Komentāru