UEFA noliedz 3. augusta termiņu Čempionu līgas finišam

Pievienot komentāru
UEFA noliedz 3. augusta termiņu Čempionu līgas finišam
AFP/SCANPIX

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) noliedz, ka 3. augusts būtu gala termiņš šīs sezonas Čempionu līgas pabeigšanai pēc tam, kad vācu sabiedriskā televīzija ZDF citēja UEFA prezidentu Aleksandru Čeferinu, kurš teica, ka sacensībām jābūt pabeigtām līdz minētajam datumam.

UEFA svētdien noliedza dienas pirmajā pusē izskanējušo informāciju.

“Jau ziņots, ka UEFA prezidents Čeferins ZDF Vācijā sacīja, ka UEFA Čempionu līgai jābūt pabeigtai līdz 3. augustam. Tā nav taisnība,” teikts UEFA vadības paziņojumā. “Prezidentam tika piekodināts, ka nav jānosaka precīzi datumi sezonas beigām.”

“UEFA pašlaik analizē visas iespējas pabeigt valstu vietējos čempionātus un Eiropas kausu sezonu, izmantojot Eiropas Klubu asociāciju un Eiropas līgas darba grupā, kas izveidota 17. martā,” teikts UEFA paziņojumā. “Visu darba grupas locekļu galvenā prioritāte ir sabiedrības veselības saglabāšana.”

“Pēc tam ir jāatrod kalendāra risinājumi visu sacensību pabeigšanai,” minēts paziņojumā. “Pašlaik tiek pētītas iespējas spēlēt maču jūlijā un augustā, ja tas būs nepieciešams. Tas būs atkarīgs no sacensību atsākšanas datumiem un valsts iestāžu atļaujas.”

Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ futbola līgu spēles visā Eiropā, izņemot Baltkrieviju, un ārpus tās ir apturētas. Čempionu līga ir apturēta astotdaļfinālā, kas vēl nav pabeigts.