UEFA ČL astotdaļfinālā Eindhoven spēlē neizšķirti 0:0 ar Madrides Atletico

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Nīderlandes Eindhoven savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Madrides Atletico.

Eindhovenā notikušajā mačā cīņa aizritēja līdzīgi, tomēr mājinieki otrā puslaika vidū nonāca mazākumā, kad otro dzelteno kartīti saņēma Eindhoven PSV urugvajiešu pussargs Gastons Pereiro, kurš notrieca savu tautieti Atletico rindās Djego Godinu.

Nonākuši vairākumā, Madrides vienības futbolisti vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka, tomēr uzvaru panākt viņiem neizdevās.

Nīderlandes čempionātā PSV ir līdere, savukārt Atletico Spānijā ieņem otro vietu. Atletico vienība aizpērn sasniedza UEFA Čempionu līgas finālu, kur cīņā par titulu piekāpās Madrides Real. Savukārt pagājušajā sezonā UEFA Čempionu līgā Atletico vēlreiz atzina Real pārākumu, piedzīvojot zaudējumu ceturtdaļfinālā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.