Tunisija Pasaules kausa mačā uzvar Panamu un G grupā ieņem 3.vietu

AP/LETA

Tunisijas izlase Pasaules kausa izcīņas G grupas pēdējās kārtas mačā ar 2:1 uzvarēja Panamas komandu, ieņemot trešo vietu aiz Beļģijas un Anglijas izlasēm.

Turnīra gaitā traumas guva divi Tunisijas izlases vārtsargi, šajā mačā par vārtu drošību rūpējoties Ajmenam Matluti.

Mača rezultāts tika atklāts 33.minūtē, kad bumba pēc 19 gadus vecā panamieša Hosē Luisa Rodrigesa sitiena atrada savu ceļu vārtos. Vārtu guvums gan tika ieskaitīts tunisietim Jasinem Meriā, no kura kājas bumba ielidoja cietoksnī. Pirmā puslaika kompensācijas laikā tunisiešiem bija iespēja panākt neizšķirtu, taču Vābi Hazri sitienu atvairīja Panamas izlases vārtsargs Haime Penedo.

Izlīdzinājumu 51.minūtē panāca Fahredine ben Jusefs, kurš nepieskatīts no vārtu priekšas noslēdza teicamu Tunisijas izlases izspēli. Tāpat arī nākamos vārtus tunisieši guva pēc lieliskas izspēles, vienatnē pie labā vārtu staba paliekot Hazri, kuram tikai atlika ieraidīt bumbu tukšā cietoksnī. Atlikušajā laikā vārti netika gūti, Tunisijai nosargājot uzvaru.

Tunisijai šī bija pirmā uzvara Pasaules kausa finālturnīros kopš 1978.gada.