Trīs Grieķijas izlases futbolisti iekļuvuši autoavārijā Budapeštā

Komentāri
Trīs Grieķijas izlases futbolisti iekļuvuši autoavārijā Budapeštā
Foto: AP/SCANPIX

Trīs Grieķijas futbola valstsvienības spēlētāji pirmdien iekļuvuši autoavārijā Budapeštā, kurā viens cilvēks gājis bojā.

Svētdien Grieķijas izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Ungāriju, bet pirmdienas rītā spēlētāji Vangelis Mors, Panagiotis Tačcidis un Gianis Fetfacidis taksometrā devās uz lidostu, kad viņu automašīna avarēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēlētāji guvuši vieglas traumas, un paredzams, ka vēlāk pirmdien viņi tiks izrakstīti no slimnīcas. Policija ziņo, ka ne tikai viens cilvēks avārijā gājis bojā, bet vēl trīs smagi ievainoti.

Visi trīs futbolisti ikdienā spēlē Itālijas klubos, tāpēc bija plānojuši atgriezties šajā valstī atsevišķi no pārējās komandas. 33 gadus vecais Mors un 24 gadus vecais Tačcidis pārstāv Veronas Hellas vienību, bet 24 gadus vecais Fetfacidis spēlē Chievo rindās.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra F apakšgrupā pēc pirmā apļa Ungārija ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ieņem trešo vietu, bet Grieķija ar vien diviem punktiem ir noslēdzošajā, sestajā, pozīcijā.

Lasi vēl