Treimaņa tiesātā mačā “Arsenal” pieveic “Stade Rennais” un iekļūst UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālā

REUTERS/SCANPIX

Maču tiesājot Latvijas vadošajai futbola tiesnešu brigādei ar Andri Treimani priekšgalā, Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Arsenal” ceturtdien savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 3:0 pār Francijas klubu “Stade Rennais”, iekļūstot UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālā.

Mača rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Pjērs Emeriks Obamejangs, kurš bija precīzs no tuvas distances. Desmit minūtes vēlāk Einslijs Meitlands-Nailss pēc Obamejanga piespēles ar galvu panāca 2:0, taču šajā vārtu guvumā pirms piespēles tika palaista garām aizmugures situācija.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 18 minūtes, Obamejangs tika atstāts viens pret viesu vārtiem, gabonietim panākot jau 3:0. Obamejangs pēc gūtiem vārtiem uzvilka Betmena masku, par ko Treimanis “Arsenal” uzbrucējam parādīja dzelteno kartīti.

“Stade Rennais” futbolistiem neizdevās atspēlēt vienus vārtus un panākt pagarinājumu, Londonas komandai uzvarot kā spēlē, tā arī divu maču summā.

Treimanis šajā mačā kopumā parādīja astoņas dzeltenās kartītes.

Pagājušajā nedēļā notikušajā pirmajā spēlē “Arsenal” viesos zaudēja ar rezultātu 1:3.

Treimanis ceturtdien strādāja kopā ar saviem palīgiem Haraldu Gudermani un Alekseju Spasjonnikovu, kā arī papildus palīgiem Aleksandru Golubovu, Edgaru Maļcevu un ceturto tiesnesi Raimondu Tatriku.

Kā zināms, pirms mēneša Treimaņa brigāde debitēja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.