Traģiskā autoavārijā bojā iet Nigērijas izlases futbolists

Pievienot komentāru
Traģiskā autoavārijā bojā iet Nigērijas izlases futbolists
TWITTER

Svētdien autoavārijā cietis un bojā gājis 26 gadus vecais Nigērijas futbolists Ifenaji Džordžs.

Džordža pārstāvētā vienība Enugu ”Rangers” neilgi pēc spēlētāja nāves apstiprināšanas izplatīja ziņojumu: ”Auto ietriecās smagajā mašīnā, kas bija novietota Onitšas–Agboras–Beninas ceļa malā.  ”

Nigērijas čempionāts tika pārtraukts “Covid-19” izplatības dēļ, un spēlētājs bija saņēmis atļauju no Enugu ”Rangers” doties mājās uz Lagosas pilsētu, kuru vīruss vēl nebija skāris.

”Tas man ir liels šoks,” medijam ESPN izteicās Džordža komandas biedrs Ifenaji Nveke. ”To visu izraisījis koronavīruss, viņš devās atpakaļ uz savām mājām pēc tam, kad mums tika iedotas 10 dienu brīvdienas saistībā ar pandēmiju.”

Džordžs 2017. gadā aizvadīja divas spēles Nigērijas valstsvienībā, toreiz piedaloties Āfrikas nāciju čempionāta kvalifikācijas spēlēs pret Beninu.

”Viņš bija jauks puisis,” izteicās ”FC Tulsa” futbolists Rafaels Ajagava, kurš ar Džordžu kopā bija uzspēlējis Nigērijas valstvienībā. ”Es joprojām neticu tam. Tas ir ļoti bēdīgi, esam piedzīvojuši tiešām lielu zaudējumu. Vēl viena lieta pret Nigērijas sliktajiem ceļiem.”