Anglijas premjerlīgas 33. kārtas spēlē pie pārliecinošas uzvaras tikusi turnīra vicelīdere ”Tottenham Hotspur”, kas savā laukumā ar 4:0 sagrāva ”Bournemouth” futbolistus. Londonas klubs piecas kārtas pirms turnīra noslēguma saglabā labas izredzes uz čempiontitulu.

Mājiniekiem padevās teicams spēles sākums. 16. minūtē Musa Dembelē no tuvas distances pārspēja Artūru Borucu, bet divas minūtes vēlāk ”Tottenham” uzbrucējs Hinmins Sons izmantoja viesu kļūdu, panākot 2:0. Otrā puslaika ievadā, 48. minūtē, Harijs Keins, nodemonstrējot augstu individuālo meistarību, skaisti raidīja bumbu ”Bournemouth” cietoksnī. Kompensācijas laikā Vinsents Jansens panāca jau graujošo 4:0. Piecas kārtas pirms turnīra noslēguma ” Tottenham”  no līdervienības ”Chelsea”  atpaliek par četriem punktiem, bet ” Chelsea”  ir viena spēle rezervē.