Komentāri

Svētdien, 22. oktobrī, Anglijas premjerlīgas spēlē ”Tottenham Hotspur” futbolisti ar rezultātu 4:1 uzveica”Liverpool” komandu.

Spēles 4. minūtē pirmos vārtus guva Harijs Keins, bet jau 12. minūtē vārtus guva Sons, savukārt spēles 24. minūtē ar atsitienu pret vārtu stabu bumbu raidīja vārtos Muhameds Salā no ”Liverpool” komandas, bet spēles turpinājumā 44. minūtē trešos vārtus pretinieku vārtos raidīja Dele Alī. Spēles 54. minūtē ceturtos vārtus jau atkal pievienoja Harijs Keins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl