“Tottenham Hotspur” Premjerlīgas mačā nospēlē neizšķirti ar “Sheffield United”VIDEO

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

“Tottenham Hotspur” sestdien Anglijas Premjerlīgas mačā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “Sheffield United” futbolistiem.

Spēles 58.minūtē Hinmins Sons izvrzīja mājniekus vadībā. Gandrīz uzreiz bumbu Paolo Gazanigas vārtos iesita “Sheffield” uzbrucējs, Deivids Makgoldriks, bet VAR uzbrukuma sākumā konstatēja aizmuguri.  Pēc 20 minūtēm Džordžs Baldoks izlīdzināja rezultātu un panāca 1:1.

“Tottenham Hotspur” nav uzvarējuši jau piecās Premjerlīgas spēlēs pēc kārtas un noslīdējuši uz 12.vietu, savukārt “Sheffield” šobrīd ir 5.vietā.