“Tottenham Hotspur” UEFA Čempionu līgas spēlē savā Vemblija stadionā ar 3:1 (1:0) uzvarēja titulēto Madrides “Real” komandu, nodrošinot vietu “play-off” mačos.

“Real”, kas ir iepriekšējo divu sezonu Čempionu līgas uzvarētāja, cieta pirmo neveiksmi šīs sezonas turnīrā.

H apakšgrupā Totenhemas “Hotspur” savā laukumā 65.minūtē bija vadībā ar 3:0 pret “Real”, divas reizes izceļoties Dele Alli, bet vienus vārtus gūstot Kristianam Ēriksenam. Pēdējā laikā nestabili spēlējošais Madrides klubs 80.minūtē pēc sava līdera Krištianu Ronaldu sitiena vienus vārtus atguva, tomēr kaut vai neizšķirtam ar to bija par maz.

Otrā šīs grupas spēlē Vācijas klubs Dortmundes “Borussia” savās mājās negaidīti spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Kipras klubu Nikosijas APOEL.

Rezultātu pirmajā puslaikā atklāja Rafaela Gerreiru, bet 51.minūtē APOEL uzbrucējs Mikaels Pote no Beninas atjaunoja neizšķirtu.

“Hotspur” komandai tagad ir desmit punkti, Madrides “Real” ir septiņi, bet “Borussia” un APOEL guvušas pa diviem punktiem.