Komentāri
Totalizatoru skandālu dēļ no futbola Virslīgas izslēdz “Babīti”/”Dinamo”
Foto: Mārtiņš Sīlis

Pēc daudziem totalizatoru likmju uzraugu ziņojumiem “Babīte”/”Dinamo” komanda ceturtdien izslēgta no “SynotTip” Latvijas Virslīgas futbola čempionāta.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija paziņojumā uzskaitījusi sešus aizdomīgus mačus, vienbalsīgi nolemjot “Babīte”/”Dinamo” izslēgt no virslīgas čempionāta. Tiesa, lemts nepiemērot sankcijas atsevišķiem “Babīte”/”Dinamo” spēlētājiem, treneriem un amatpersonām līdz izmeklēšanas noslēgumam sadarbībā ar starptautiskām organizācijām un vietējām tiesībsargājošajām institūcijām. Ar pilno LFF ziņojumu vari iepazīties ŠEIT.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat lemts anulēt visus Babītes komandas gūtos punktus virslīgas čempionātā. Šīs sezonas pirmajās 12 kārtās Babītes vienība bija spējusi gūt divus kopvērtējuma punktus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl