Komentāri
Totalizatoru skandālu dēļ no futbola Virslīgas izslēdz “Babīti”/”Dinamo”
Foto: Mārtiņš Sīlis

Pēc daudziem totalizatoru likmju uzraugu ziņojumiem “Babīte”/”Dinamo” komanda ceturtdien izslēgta no “SynotTip” Latvijas Virslīgas futbola čempionāta.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija paziņojumā uzskaitījusi sešus aizdomīgus mačus, vienbalsīgi nolemjot “Babīte”/”Dinamo” izslēgt no virslīgas čempionāta. Tiesa, lemts nepiemērot sankcijas atsevišķiem “Babīte”/”Dinamo” spēlētājiem, treneriem un amatpersonām līdz izmeklēšanas noslēgumam sadarbībā ar starptautiskām organizācijām un vietējām tiesībsargājošajām institūcijām. Ar pilno LFF ziņojumu vari iepazīties ŠEIT.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat lemts anulēt visus Babītes komandas gūtos punktus virslīgas čempionātā. Šīs sezonas pirmajās 12 kārtās Babītes vienība bija spējusi gūt divus kopvērtējuma punktus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl