Totalizators un Latvijas futbols – pēc piedalīšanās aizdomīgās spēlēs ”Venstpils” pārtraukusi atbalstīt tās kvēlāko līdzjutēju grupa

0 Komentāru
Totalizators un Latvijas futbols – pēc piedalīšanās aizdomīgās spēlēs ”Venstpils” pārtraukusi atbalstīt tās kvēlāko līdzjutēju grupa
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Pēc piedalīšanās aizdomīgās spēlēs Latvijas futbola kluba “Ventspils” atbalstīšanu pārtraukusi tās kvēlāko līdzjutēju grupa “Ventspils Ultras”.

Kā svētdien savā tvitera kontā ierakstīja šīs grupas vadītājs Aleksejs Molodojs, esot gūti atbalstīt komandu, kas regulāri piedaloties aizdomīgos mačos.

“Ir grūti tribīnēs izkliegt savu rīkli par tiem, kuri laukumā spēlē “savu spēli”,” ierakstīja Molodojs. “Grūti ar visu savu sirdi pārdzīvot par cilvēkiem, kuri ar savām darbībām ceļ neslavu mūsu kluba vārdam. Grūti veidot dialogu ar tiem, kuriem nerūp “Ventspils” kluba vēsture un tradīcijas. Ceram, ka agrāk vai vēlāk, šajā pilsētā atgriezīsies godīgs un tīrs futbols.”

Molodojs paziņoja, ka “Ventspils Ultras” pieņēmušas lēmumu šogad atteikties no “Ventspils” komandas verbāla un vizuāla atbalsta.

Eiropas Futbola federāciju asociācija sākusi izmeklēšanu saistībā ar aizdomīgu “Ventspils” pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā Spānijā pret Norvēģijas klubu “Jerv”.

Ventspilnieki gan apstrīdējuši izskanējušās aizdomas.

Pirms nedaudz vairāk kā gada par “Ventspils” īpašnieku kļuva uzņēmējs Adlans Šišhanovs, kurš jau iepriekš Moldovas futbolā bija izpelnījies neviennozīmīgu reputāciju.

0 Komentāru