Ceturto uzvaru četros mačos otrdien izcīnīja Anglijas klubs Mančestras “United”, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica Lisabonas “Benfica” no Portugāles.

Šī mača rezultāts tika atklāts 45.minūtē, kad lielisku sitienu veica Nemanja Matičs, bet bumba, atsitusies pret vārtu stabu un talantīgā vārtsarga Miles Svilara muguru, atrada ceļu vārtos. Pirms tam mača sākumā “pendeli” gan nerealizēja Mančestras kluba uzbrucējs Antonī Marsiāls, bet punktu mačam 78.minūtē pielika Deilijs Blinds, izceļoties no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Otrā A apakšgrupas mačā pie otrās uzvaras tika Krievijas komanda Maskavas CSKA, kas 2:1 (0:1) izbraukumā uzvarēja Šveices vienību “Basel”. Lai arī CSKA pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos ar 0:1, tai otrajā puslaikā izdevās gūt divus bezatbildes vārtus, no kuriem uzvaru nesošos 79.minūtē iesita Pontuss Vernblūms.

A grupas kopvērtējumā Mančestras “United” izcīnījusi 12 punktus četrās spēlēs, bet tai ar sešiem punktiem seko “Basel” un CSKA, kamēr “Benfica” punktus nav ieguvusi.