Tiesnesis “Tottenham Hotspur” un “Manchester United” mačā uz “Spurs” vārtiem iedod divas šaubīgas “pendeles”, bet VAR Mourinju klubam vienu punktu izglābj

PA/SCANPIX

Piektdien Anglijas Premjerlīgas mačā starp “Tottenham Hotspur” un “Manchester Uinted” VAR kompensācijas laikā atcēla “pendeli” uz “Spurs” vārtiem, ļaujot spēlei beigties neizšķirti 1:1.

27.minūtē Stīvens Bergveins lieliski izskrēja cauri trijiem “United” aizsargiem un izvirzīja mājniekus vadībā.

80.minūtē tiesnesis Džons Moss uz “Spurs” vārtiem nozīmēja pirmo “pendeli”. Pols Pogbā soda laukumā sameklēja kontaktu ar Eriku Daieru un nokrita, un Moss parādīja uz 11 metru atzīmi. Brunu Fernandišs aizsūtīja Igo Lorisu labo stūri un iesita bumbu kreisajā – 1:1.

90.minūtē soda laukumā izdomāja nokrist Fernandišs, un Moss nedomājot vēlreiz parādīja uz atzīmi. Šoreiz iejaucās VAR un tiesneša lēmumu atcēla, ļaujot spēlei beigties neizšķirti 1:1.