Tiesnesis Bolīvijā nefiksē pārkāpumu soda laukumā, savu kļūdu labo ar video atkārtojuma imitēšanu

0 Komentāru
Tiesnesis Bolīvijā nefiksē pārkāpumu soda laukumā, savu kļūdu labo ar video atkārtojuma imitēšanu

Kuriozi notikumi sestdien pieredzēti Bolīvijas futbola līgas mačā starp “Always Redi” un “Bolivar” komandām, kuru epicentrā bija mača galvenais tiesnesis Rauls Orosko.

87. minūtē spēlēs rezultātu atklāja “Bolivar” aizsargs Vladimirs Kastelons, un viss liecināja, ka līdz spēles beigām nekas nemainīsies. Tomēr 94. minūtē mačs ievirzījās pavisam dīvainā gultnē, kas, par laimi “Bolivar” futbolistiem, neizmainīja tā iznākumu.

Pēc “Always Redi” tiešā brīvsitiena “Bolvar” futbolists soda laukumā izdarīja pārkāpumu, ko spēles galvenais tiesnesis sākotnēji nefiksēja. Notikušais neapmierināja “Always Redi” galveno treneri, un viņš agresīvi vērsās pie līnijtiesneša. Tam sekoja tiesnešu apspriede, kuras rezultātā Orosko parādīja video atkārtojuma sistēmas (VAR) izskatīšanas žestu un, galu galā, piešķīra 11 metru soda sitienu.

Vērts piebilst, ka Bolīvijas futbola līgā VAR sistēma nav ieviesta.

Šāds notikumu pavērsiens sadusmoja “Bolivar” trenerus un spēlētājus, strīdiem ievelkoties 12 minūšu garumā. 11 metru soda sitiena izpilde tika veikta, taču tas bija neprecīzs. Neloģiski skati arī šajā epizodē – “Bolivar” futbolists mirkli pirms soda sitiena izpildes bija jau ieskrējis soda laukumā, tomēr tiesnesis to nefiksēja.

0 Komentāru