Tieši pirms 11 gadiem Ronaldu iesit “Manchester United” desmitgades skaistākos vārtus

AP/SCANPIX

2009. gada UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla mačā Krištianu Ronaldu guva apbrīnojamus vārtus, kurus “Manchester United” fani atzina par desmitgades skaistākajiem vārtiem.

Jau spēles sestajā minūtē Krištianu Ronaldu no 35 metriem ar spēcīgu lielgabalšāvienu pārsteidza “Porto” brazīliešu vārtsargu Heltonu.

Nervozā mačā “Manchester United” nosargāja minimālo pārsvaru un izcīnīja uzvaru 1:0. Divu spēļu summā Anglijas klubs bija pārāki ar 3:2.

Turnīra pusfinālā “United” pārliecinoši uzvarēja “Arsenal”, bet finālā ar 0:2 piekāpās “Barcelona”, kuras labā vārtus guva Samuels Eto un Lionels Mesi.

Savukārt Ronaldu lielgabalšāvienu “Manchester United” fani atzina par kluba desmitgades skaistākajiem vārtiem.