TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EČ kvalifikācija futbolā. LATVIJA – ZIEMEĻMAĶEDONIJA

Pievienot komentāru
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EČ kvalifikācija futbolā. LATVIJA – ZIEMEĻMAĶEDONIJA
REUTERS/SCANPIX

Latvijas vīriešu futbola izlase pirmdien 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā tiekas ar Ziemeļmaķedoniju. G grupas spēle Daugavas stadionā sāksies 21:45, un to tiešraidē translēs kanāls TV6 un portāls Skaties.lv

Piektdien Latvija viesos ar 0:6 kapitulēja Austrijai, atkārtojusi savu lielāko zaudējumu pēc neatkarības atjaunošanas. Pirms pieciem gadiem Latvija ar 0:6 zaudēja Nīderlandei.

Latvijas izlase kvalifikācijas ciklu iesākusi ar pieciem zaudējumiem piecās spēlēs. Martā Latvija viesos ar 1:3 piekāpās Ziemeļmaķedonijai, bet pēc tam cienījamā mačā ar 0:2 atzina Polijas pārākumu. Nākamās divas spēles notika savā laukumā, kur tika parādīts blāvs sniegums, kā rezultātā piedzīvoti zaudējumi 0:3 pret Izraēlu un 0:5 pret Slovēniju. Piektdien Latvija viesos ar 0:6 kapitulēja Austrijai.

Tikmēr Ziemeļmaķedonija pēc mača ar Latviju viesos nospēlēja 1:1 ar Slovēniju, jūnijā ar 0:1 zaudēja Polijai un ar 1:4 piekāpās Austrijai, bet piektdien izbraukumā cīnījās 1:1 ar Izraēlu.

Latvija ar Ziemeļmaķedoniju (agrāk – Maķedoniju) spēkojusies divas reizes – bez martā aizvadītā mačā 2014.gadā pārbaudes spēlē tika ciesta neveiksme ar 1:2.

G apakšgrupā līdere ar 12 punktiem piecos mačos ir Polija, otrā ar deviņiem punktiem ir Austrija, astoņus punktus iekrājusi Izraēla un Slovēnija, piecus punktus guvusi Ziemeļmaķedonija, bet Latvija ir tukšā.

Atjaunot

Teksta tiešraide