Talantīgais polis Pjonteks no ”AC Milan” pārceļas uz Berlīnes ”Hertha”

0 Komentāru
Talantīgais polis Pjonteks no ”AC Milan” pārceļas uz Berlīnes ”Hertha”
TWITTER

Polijas futbola izlases uzbrucējs Kšištofs Pjonteks, kurš savai valstsvienībai palīdzēja arī pērn 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēs pret Latviju, karjeru turpinās Vācijas bundeslīgas klubā Berlīnes “Hertha”.

Polis, kurš iepriekš pārstāvēja Itālijas A sērijas grandu “AC Milan”, nu jau par 23 miljoniem eiro pārdots “Hertha”.

Klubs neatklāj darījuma detaļas, bet zināms, ka Pjonteks Berlīnē plāno pavadīt vairākus gadus.

Komandas sporta direktors Mihaēls Precs norādīja, ka uzbrucējam piemīt snaipera dotības, tāpēc “Hertha” vēlējusies viņu savā sastāvā.

“Pjonteks mums dos augstāku kvalitāti uzbrukumā. Nešaubos, ka viņš ļoti mums palīdzēs kluba turpmākajā attīstībā,” teica Precs.

Tāpat gandarījumu par notikušo darījumu pauda Pjonteks. “Man ir prieks, ka šis darījums noritēja veiksmīgi. Esmu apņēmības pilns kopā ar saviem jaunajiem komandas biedriem palīdzēt komandai turnīra tabulā kāpt arvien augstāk, cik vien ātri iespējams,” pauda futbolists.

Pjonteks Itālijā ieradās 2018.gadā, kad pievienojās “Genoa” vienībai, 21 spēlē gūdams 19 vārtus. Nākamā gada janvārī viņš jau bija pievienojies “AC Milan”, kuras sastāvā aizvadīja 41 maču, izceļoties 16 reizes.

Polis ir jau trešais Berlīnes komandas papildinājums šajā transfēru periodā. Tirgošanās ar spēlētājiem noslēgsies piektdien. Kopumā “Hertha” šajos trīs darījumos ir iztērējusi 50 miljonus eiro.

Komandai pievienojās arī pussargs Santjago Askasibars no Argentīnas un pussargs Luka Tusārs, kurš īsi pēc tam tika izīrēts Lionas “Olympique”.

“Hertha” pašlaik Vācijas čempionātā ieņem 13.vietu un nākamo spēli aizvadīs piektdien, mājās tiekoties ar Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

0 Komentāru