Komentāri
Svētdien Premjerlīgā Chelsea spēlēs ar Southampton un Manchester United ar Tottenham Hotspur
Foto: EPA/LETA

Anglijas Premjerlīgas 30.kārtas mačos turnīra līderi Chelsea svētdien savā laukumā spēlēs ar 7.vietas īpašniekiem Southampton, kam trīs punkti ļautu pietuvoties pirmajam četriniekam. Savukārt Luī van Gāla Manchester United tiksies ar Tottenham Hotspur, kas no titulētākā Anglijas kluba atpaliek tikai trīs punktus.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pazaudējuši iespēju cīnīties par cerētajām trim trofejām, Chelsea visu savu sportisko niknumu par izstāšanos no Čempionu līgas var veltīt Anglijas čempionu titula izcīnīšanai. Līdz sezonas beigām atlikušas 10 kārtas, “pensionāriem” jāstabilizē sniegums, kas pēdējā laikā nedaudz sašķobījies, un jāizcīna tituls, saglabājot drošu attālumu no sekotājiem. Arī Southampton atlikušajās kārtās jāstabilizē sniegums, lai komanda finišētu kārotajā pirmajā četriniekā, līdz kuram ir rokas stiepiena attālums. Taču sezonas beigām tuvojoties, arī konkurenti sarosījušies. Abām komandām uzvara šajā spēlē ir ārkārtīgi nozīmīga.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Zaudējums Anglijas kausā un izstāšanās no turnīra Manchester United ir spēcīgs trieciens un vēl viens klupiens varētu atstāt pārāk negatīvu ietekmi uz sezonas beigu daļu, tamdēļ Luī van Gāla klubs apzinās, cik liela nozīme ir spēlei pret Tottenham Hotspur.  Savukart Spurs futbolistiem šī ir lieliska iespēja spert soli tuvāk kārotajam TOP 4. Daudz tādu šosezon vairs nebūs.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Svētdien, 15.martā

15:25 Chelsea – Southampton

17:55 Manchester United – Tottenham Hotspur

Pirmdien, 16.martā

21:55 Swansea City – Liverpool

Lasi vēl