Svētdien gaidāmajā mačā pret ”Liverpool” Mančestras ”City” nevarēs palīdzēt pamatvārtsargs Edersons

Anglijas futbola čempionvienībai Mančestras “City” šajā svētdienā spēlē pret līdz šim nezaudējušo “Liverpool” nevarēs palīdzēt vadošais komandas vārtsargs Edersons, kurš iedzīvojies savainojumā.

Brazīlijas izlases vārtsargs traumu guva trešdienas UEFA Čempionu līgas spēlē, kurā Anglijas vienība spēlēja neizšķirti 1:1 ar Itālijas A sērijas komandu Bergāmo “Atalanta”. Edersons tika nomainīts pēc pirmā puslaika, jo satraumēja muskuli.

“Viņš nav gatavs spēlēt,” pirms gaidāmā mača teica čempionvienības galvenais treneris Žuzeps Gvardiola.

Trešdienas spēle Mančestras klubam izvērtās bēdīgi kurioza, jo uz maiņu nākušais vārtsargs Klaudio Bravo vien desmit minūtes līdz spēles beigām nopelnīja sarkano kartīti, tāpēc vārtos stājās aizsargs Kails Volkers.

Gvardiola pirms gaidāmās spēles nešaubījās par Bravo spējām vārtos. “Mums ir vēl viens augsta līmeņa vārtsargs. Ar viņu sastāvā mēs uzvarējām līgas un Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausus. Viņš ir vienreizējs vārtsargs, kurš vairākas uzvaras izcīnījis arī nacionālajā izlasē, tāpēc es nešaubos par Bravo,” teica Gvardiola.

Abas vienības pēdējo reizi Anglijas čempionāta spēlē tikās šī gada sākumā, kad ar rezultātu 2:1 uzvaru izcīnīja “City”.

“Liverpool” šosezon 11 mačos ne reizi nav zaudējusi un ar 31 punktu ieņem pirmo vietu Anglijas premjerlīgā, kamēr par sešiem punktiem atpaliek tuvākā sekotāja “City”.