Sūlšērs apstiprināts par pilntiesīgu Mančestras “United” galveno treneri

0 Komentāru
Sūlšērs apstiprināts par pilntiesīgu Mančestras “United” galveno treneri
PA IMAGES/SCANPIX

Titulētais Anglijas futbola klubs Mančestras “United” apstiprinājis norvēģu speciālistu Ūlei Gunnaru Sūlšēru kā pilntiesīgu komandas galveno treneri.

Līgums ar 46 gadus veco treneri noslēgts uz trim gadiem. Kopš decembra viņš bija īrē no dzimtenes kluba “Molde”, tomēr tagad Mančestras vienība izpirkusi viņa līgumu.

Sūlšērs par Mančestras “United” pagaidu galveno treneri līdz šīs sezonas beigām tika apstiprināts decembrī, kad tika nomainīts slavenais portugālis Žuzē Mourinju. Kopš tā laika norvēģa vadībā komanda demonstrēja teicamus rezultātus, visu turnīros ietvaros uzvarot 14 no 19 spēlēm, turklāt lieliskā stilā tika pārvarēts arī UEFA Čempionu līgas astotdaļfināls, kur divu maču summā tika pieveikts Francijas flagmanis Parīzes “Saint-Germain”.

Sākotnējais Mančestras “United” plāns bija Sūlšēru paturēt līdz sezonas beigām un paralēli atrast citu speciālistu, kurš pārņemtu komandu ilgtermiņā, tomēr norvēģa un viņa treneru kolektīvi panākumi bija tik lieli, ka klubam nekas neatlika, kā noslēgt pilnvērtīgu līgumu.

Sūlšērs jau iepriekš strādāja Mančestras “United” sistēmā, no 2008. līdz 2011.gadam vadot kluba dublieru komandu, bet pēc tam viņš bijis “Molde” un Kārdifas “City” vienību galvenais treneris.

Trenera karjeras laikā speciālists divreiz aizveda “Molde” komandu līdz Norvēģijas čempiontitulam.

Šobrīd Mančestras “United” Anglijas premjerlīgā ieņem ceturto vietu.

0 Komentāru