Strīdīga “pendele”, neizmantotas iespējas; kapteinis Keins izrauj Anglijai laimīgu uzvaru

AP/LETA

Pasaules kausa izcīņu futbolā ar panākumu pirmdien sāka Anglijas izlase, kas mača izskaņā izrāva uzvaru pār Tunisiju – 2:1. Abus vārtus angļu labā guva kapteinis Harijs Keins.

Pirmais puslaiks aizritēja Anglijas valstsvienības zīmē, kas veidoja regulārus bīstamus uzbrukumus. Mača 11. minūtē vārtus guva angļu kapteinis Harijs Keins, kurš bija pirmais pie atlēkušās bumbas vārtu priekšā. Pēcāk Anglija turpināja ofensīvu, tomēr 2:0 nespēja panākt.

Spēles 35. minūtē laukuma otrā galā ļoti strīdīgu 11 metru soda sitienu nopelnīja Tunisija. Kails Vokers nedaudz ar elkoni “iebrauca” galvas rajonā Fahredinam ben Jusefam, un mača soģis uzskatīja, ka tas ir sods. Savu momentu Tunisija realizēja – 1:1.

Otrajā puslaikā laukumā jau bija daudz līdzvērtīgāka cīņa, tomēr iniciatīva joprojām piederēja Anglijai. Šķita, ka briest vēl viens pārsteigums un Tunisija atņems angļiem punktus, tomēr kompensācijas laikā laimīgu uzvaru Anglijai izrāva Keins, gūstot otros vārtus mačā.

Grupas otrā spēlē pirmdien Beļģija ar 3:0 uzvarēja Panamu.