Stokas “City” izkrīt no Premjerlīgas; “Albion” turpina fantastisko izdzīvošanu

Reuters/LETA

Sestdien no Anglijas futbola elites uz līgu zemāk izkrita Stokas “City” vienība, kamēr Vestbromvičas “Albion” nezaudēja jau piekto maču pēc kārtas un turpina cīņu par palikšanu Premjerlīgā.

Stokas “City” savā laukumā ar 1:2 piekāpās Londonas “Crystal Palace” klubam. 43. minūtē gan mājinieki izvirzījās vadībā, kad 43. minūtē precīzs bija Džerdans Šakiri, tomēr spēles otrajā daļā Džeimss Makarturs un Patriks van Ānhols palīdzēja tikt pie trīs punktiem viesiem.

Tikmēr citā spēlē Vestbromcičas “Albion” spēles izskaņā izrāva uzvaru pār “Tottenham Hotspur” – 1:0. Zīmīgi, ka mājiniekiem ar neizšķirtu nebūtu pieticis, lai noturētos līgā.

Vienīgos vārtus mača kompensācijas laikā guva Džeiks Livermors. “Albion” futbolistiem vairs palikusi viena spēle, tāpat viņiem jācer, ka savos atlikušajos mačos paklups sīvākie konkurenti par vietas saglabāšanu – “Southampton” un Svonsī “City”.

Līgas kopvērtējumā pēdējā vietā ar 30 punktiem ir Stokas “City”, pirmspēdējā ir “Albion” – 31 punkts 37 mačos, kamēr “Southampton” ir par punktu vairāk un trīs spēlēm rezervē. Tikmēr Svonsī klubam ir 36 punkti un divas spēles rezervē.