Stojanovičs: Nedrīkst kļūdīties, jo jebkura komanda mūs sodīs

Pievienot komentāru
Stojanovičs: Nedrīkst kļūdīties, jo jebkura komanda mūs sodīs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs dalījās sajūtās par gaidāmo maču pret Slovēniju.

Latvijas izlases stūrmanim mačs pret Slovēniju būs īpašs, jo šī būs pirmā spēle, kurā savā starpā tiksies divas nacionālās izlases, kuras Stojanovičs ir trenējis savas karjeras laikā.

Treneris atzina, ka ir viegli aizmirst iepriekšējo spēli, taču tas neesot pareizi – ir jāmācās no iepriekšējās pieredzes.

”Tas ir vieglākais ceļš, aizmirst iepriekšējo spēli un koncentrēties uz nākošo, kas arī ir taisnība, taču nedrīkst aizmirst pieļautās kļūdas.”, uzsvēra Latvijas izlases galvenais treneris.

Izlasei nedēļas nogalē bija vairāki treniņi. Tāpat treneris atzina to, ka komandai bijusi tieša un atklāta saruna visiem kopā, kam sekoja brīvais laiks, lai apkopotu domas un mentāli sagatavotos nākamajai spēlei pret Slovēniju.

”Šis būs emocionāls mačs, jo daudzi no Slovēnijas izlases spēlētājiem kādreiz spēlēja arī manā trenera vadībā”, komentēja Stojanovičs.

Par Latvijas futbola izlases galveno darbu un mērķi Stojanovičs uzsver komandas savstarpējo sadarbību, kopības sajūtu. Viņš cer, ka Latvijas izlases futbolisti spēs atrast veidu. Tiek uzsvērta arī vajadzība pēc spēlētāju pašpārliecinātības, kur jāatsauc atmiņā epizodes mačā pret Izraēlu, kad Latvijas izlasei

Treneris uzsver komandu meistarību un pretinieku spēlētāju individuālo sniegumu. pietrūka tieši individuālas drosmes momentu realizācijā: ”Šādas kļūdas nedrīkst pieļaut nākošajās spēlēs, īpaši spēlējot šādā līmenī.” ”Nedrīkst kļūdīties, jo jebkura komanda mūs sodīs. Ir jākoncentrējas uz mūsu darbu un jāspēlē vienotā harmonijā, kā ģimenei”.

Treneris pauž cerību, ka viņš spēs atrast veidu, kā Latvijas izlasi padarīt saliedētāku laukumā un spēlētāji jutīsies labāk savā starpā.