Stērlings par saplūkšanos ar Gomesu diskvalificēts uz vienu Anglijas izlases spēli

Pievienot komentāru
Stērlings par saplūkšanos ar Gomesu diskvalificēts uz vienu Anglijas izlases spēli
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Anglijas futbola izlases uzbrucējs Rahīms Stērlings par saplūkšanos ar komandas biedru Džo Gomesu diskvalificēts uz vienu valstsvienības spēli.

Centra aizsarga Gomesa pārstāvētā “Liverpool” svētdien premjerlīgas grandu duelī ar 3:1 pārspēja iepriekšējo divu gadu Anglijas čempioni Mančestras “City”, kuru pārstāv Stērlings.

Abi futbolisti pēc mača sastrīdējās un savu konfliktu turpināja arī izlases nometnē. Nav zināms, kā norisinājusies abu futbolistu saķeršanās, bet Gomesam pēc tās zem labās acs ir rēta.

“Diemžēl emocijas pēc svētdienas spēles vēl nav rimušas. Uzskatu, ka esmu pieņēmis pareizo lēmumu,” pauda Anglijas izlases galvenais treneris Garets Sautgeits.

Otrdien Stērlings publiski atvainojās par savu rīcību.

“Mums ar Gomesu viss ir kārtībā, abi apzināmies, ka tā ir tikai 5-10 sekunžu rīcība. Tas ir pagātnē, mēs dodamies uz priekšu un nepadarīsim šo konfliktu lielāku, nekā tas bija,” “Instagram” raksta Stērlings.

Anglija ceturtdien 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā savā laukumā uzņems Melnkalni. Lai nodrošinātu ceļazīmi uz finālturnīru, angļiem šajā mačā pietiek ar vienu punktu.