Stērlings gatavojas pamest Liverpool komandu

0 Komentāru
Stērlings gatavojas pamest Liverpool komandu
Foto: AFP/LETA

Talantīgais uzbrucējs Rahīms Stērlings gatavojas izteikt vēlmi pēc sezonas atstāt Anglijas premjerlīgas futbola komandu Liverpool, ziņo vietējie mediji.

Stērlings ar aģentu iepriekš šosezon apturēja pārrunas par līguma pagarināšanu, kaut Liverpool galvenais treneris Brendans Rodžerss pauda, ka spēlētājam izteikts fantastisks piedāvājums.

Pašlaik 20 gadus vecajam Anglijas izlases spēlētājam pašreizējā līgumā ir atlikuši vēl divi gadi, kuru laikā nedēļā viņš pelna 35 000 mārciņu (48 000 eiro), tomēr viņa potenciālajā jaunajā līgumā alga būtu aptuveni 100 000 mārciņu (135 000 eiro).

Tomēr Liverpool nav bijusi spējīga pārliecināt talantu, jo, kā vēsta BBC un Daily Express, Stērlings un viņa aģents pieprasījuši tikšanos ar Rodžersu un vienības vadību, kurā jau šonedēļ varētu tikt izteikta vēlme atstāt vienību.

Stērlings vēlas spēlēt UEFA Čempionu līgā, tomēr Liverpool nākamajā sezonā nepiedalīsies Eiropas spēcīgāko klubu turnīrā, jo premjerlīgas kopvērtējumā vairs nevar pakāpties augstāk par piekto vietu. Tiek vēstīts, ka interesi par spēlētāju izrādījusi Mančestras City vienība, turklāt situācijai rūpīgi sekojot līdzi arī Madrides Real, Londonas Arsenal un Londonas Chelsea.

Paredzams, ka par Stērlinga pārdošanu Liverpool nopelnīs aptuveni 50 miljonus mārciņu (68 miljonus eiro), tomēr tas būs vēl viens trieciens vienības sastāvam, jo Rodžersam jau neizdevās atrast pienācīgu aizvietotāju Luisam Suaresam, kurš pērn pārgāja uz Spānijas vienību Barcelona, bet Stīvens Džerārds pēc šīs sezonas dosies uz Losandželosas Galaxy komandu.

0 Komentāru