Stambulas skaļās tribīnes nenobiedē “Bayern”; Vācijas grands droši iesoļo ceturtdaļfinālā

Trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Minhenes “Bayern” izbraukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja vietējo Stambulas “Besiktas”, divu spēļu summā triumfējot ar 8:1.

Mača rezultātu viesi atklāja pirmā puslaika 18. minūtē, kad Tjagu Alkantara netraucēti uztvēra bumbu pie vārtsarga laukuma un ieraidīja to vārtos. Otrā puslaika sākumā bumba neveiksmīgi trāpīja mājinieku aizsargam Gekhanam Genilam un otro reizi ielidoja “Besiktas” vārtos.

Savukārt 59. minūtē “Bayern” aizsargu kļūdu izmantoja bijušais Maskavas CSKA līderis Vāgners Lavs, kurš teicami trāpīja kreisajā apakšējā stūrī, panākot 1:2.

Spēles izskaņā Minhenes klubs guva arī trešos vārtus – precīzs no vārtu priekšas bija Vāgners. Pēcāk abām komandām bija vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet rezultāts uz tablo nemainījās.

Savu ceturtdaļfināla pretinieku “Bayern” uzzinās piektdien, kad norisināsies izloze. Par pēdējo ceļazīmi uz nākamo kārtu vēl šovakar cīnīsies “Barcelona” un Londonas “Chelsea”. Pirmajā cīņā Anglijā tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 1:1.