Komentāri
Stambulas Fenerbahce futbolistu lidmašīna veic ārkārtas nosēšanos
Foto: REUTERS/SCANPIX ()

Ārkārtas nosēšanos Budapeštas lidostā trešdien veica lidmašīna, kurā bija Turcijas futbola komanda Stambulas Fenerbahce, dodoties uz UEFA Eiropas līgas spēli pret Anglijas premjerlīgas vienību Mančestras United.

Nosēšanos nācies veikt ieplīsuša vējstikla dēļ. Pēc tam, kad pa to trāpījis kāds nezināms objekts, lidmašīnā zudis spiediens.

“Fenerbahce spēlētāji termināļa ēkā gaida jaunu lidmašīnu, lai turpinātu ceļu uz Angliju,” izteicies Budapeštas lidostas pārstāvis Mihājs Hārdi. “Šādi incidenti gadās reizi pāris mēnešos.”

Pats klubs paziņojumā no Stambulas izteicies, ka pret kokpita logu atsities putns.

Spēle starp Fenerbahce un Mančestras United komandām risināsies ceturtdien. Fenerbahce ar četriem punktiem divās spēlēs ir A apakšgrupas līdere, bet Mančestras komanda ar trim punktiem atrodama trešajā pozīcijā, zaudējot arī Roterdamas Feyenoord no Nīderlandes.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl