Komentāri
Stambulas Fenerbahce futbolistu lidmašīna veic ārkārtas nosēšanos
Foto: REUTERS/SCANPIX ()

Ārkārtas nosēšanos Budapeštas lidostā trešdien veica lidmašīna, kurā bija Turcijas futbola komanda Stambulas Fenerbahce, dodoties uz UEFA Eiropas līgas spēli pret Anglijas premjerlīgas vienību Mančestras United.

Nosēšanos nācies veikt ieplīsuša vējstikla dēļ. Pēc tam, kad pa to trāpījis kāds nezināms objekts, lidmašīnā zudis spiediens.

“Fenerbahce spēlētāji termināļa ēkā gaida jaunu lidmašīnu, lai turpinātu ceļu uz Angliju,” izteicies Budapeštas lidostas pārstāvis Mihājs Hārdi. “Šādi incidenti gadās reizi pāris mēnešos.”

Pats klubs paziņojumā no Stambulas izteicies, ka pret kokpita logu atsities putns.

Spēle starp Fenerbahce un Mančestras United komandām risināsies ceturtdien. Fenerbahce ar četriem punktiem divās spēlēs ir A apakšgrupas līdere, bet Mančestras komanda ar trim punktiem atrodama trešajā pozīcijā, zaudējot arī Roterdamas Feyenoord no Nīderlandes.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl