“Spurs” dusmas pēc neveiksmes UEFA Čempionu līgā izgāž pār “Bournemouth”

Anglijas Premjerlīgas 30. kārtas cīņā svētdien “Tottenham Hotspur” viesos ar 4:1 sagrāva “Bournemouth” klubu.

Spēles pirmā daļa aizritēja līdzvērtīgi, abām komandām veidojot bīstamas vārtu gūšanas iespējas. Rezultātu uz tablo mača septītajā minūtē atklāja “Bournemouth” uzbrucējs Stanislass, bet 35.minūtē no vārtu priekšas nepiesegtais Dele Ali panāca izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā “Tottenham Hotspur” spēlētāji pārņēma spēles grožus savās rokās, kad divas reizes prasmīgi izcēlās lieliskā formā esošais Sons. Svarīgais panākums ļāvis viesiem turpināt cīņu par vietas saglabāšanu Top4.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā “Tottenham Hotspur” UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 1:2 piekāpās Turīnas “Juventus” klubam, zaudējot arī divu spēļu summā – 3:4.