Spēle, kurā var izšķirties premjerlīgas titula liktenis – “Manchester City” pret “Liverpool”

0 Komentāru
Spēle, kurā var izšķirties premjerlīgas titula liktenis – “Manchester City” pret “Liverpool”
REUTERS/SCANPIX

Spēle, kurai īpašs pieteikums nav vajadzīgs. Spēle, kura var izšķirt Anglijas premjerlīgas čempionu titula likteni. Pirmssezonas galvenie favorīti “Manchester City” savā laukumā tiksies ar turnīra līderiem “Liverpool”.

Viesu uzvaras gadījumā “Liverpool” pārsvars pār “City” pieaugtu līdz 10 punktiem. Lieki teikt, ka Peps Gvardiola un visa Mančestras komanda izdarīs visu, lai šāds scenārijs nepiepildītos.

Ilvars Koscinkevičs, TVPlay Sports komentētājs:

”Vai “Manchester City” sarūpēs “Liverpool” futbolistiem pirmo zaudējumu šajā Anglijas premjerlīgas sezonā? Abu vienību tikšanās pirmajā riņķī noslēdzās bez gūtiem vārtiem, lai arī Rijads Mahrezs 86. minūtē izpildīja 11 metru soda sitienu… Šī var kļūt par vienu no sezonas atslēgas spēlēm, jo “Liverpool” pārsvars uzvaras gadījumā pieaugs līdz desmit punktiem! Tieši “Manchester City’ pirms sezonas tika uzskatīta par galveno favorīti, bet nu prognozēs vairums šo statusu jau atvēlē “Liverpool”, kas čempionu šampanieti nav šāvusi kopš 1990. gada. Tas, cik spēcīga šobrīd ir čempionāta līdere, liecina arī Žuzepa Gvardiolas sacītais, ka, pēc viņa domām, “Liverpool” šobrīd, iespējams, ir spēcīgākā komanda pasaulē… Starp citu, Gvardiolam nākamā uzvara būs 100. panākums pie “Manchester City” stūres, taču nevar zināt, cik ilgi līdz tam būs jāgaida. Cita lieta, ka no iepriekšējām 11 savstarpējām spēlēm “Manchester City’ uzvarējusi tikai vienā… Patīkamu skatīšanos!”

Anglijas premjerlīga kanālā TVPlay Sports un platformā TVPlay Premium:

·    Ceturtdien, 3. janvārī, 21:50 Manchester City – Liverpool

0 Komentāru