Komentāri
Spānijas prokuratūra apsūdz Mourinju nodokļu nesamaksāšanā
Foto: AP/ SCAPIX

Anglijas futbola premjerlīgas granda Mančestras “United” galvenajam trenerim Žuzē Mourinju izvirzīta apsūdzība par izvairīšanos no nodokļu nomaksas laikā, kad viņš stūrēja Madrides “Real”, vēsta Spānijas prokuratūra.

Mourinju nodokļos nav samaksājis 3,3 miljonus eiro. Portugāļu speciālistam izvirzīta apsūdzība par noziedzīgu nodarījumu pret valsts kasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mourinju par “Real” galveno treneri strādāja no 2010. līdz 2013.gadam, pēc tam divas sezonas stūrējot premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea”. Pirms šīs sezonas viņš kļuva par “United” galveno treneri.

Kā vēstīts, arī slavenais portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu apsūdzēts teju 15 miljonu eiro nodokļu nemaksāšanā.

Kā norādījuši Madrides prokuratūras pārstāvji, Ronaldu, izmantodams ofšoru kompānijas Britu Virdžīnu salās un Īrijā, nodokļos Spānijā laika posmā no 2011. līdz 2014.gadam nav samaksājis 14,7 miljonus eiro.

Zīmīgi, ka pirms nepilna gada cita Spānijas granda “Barcelona” futbolistam Lionelam Mesi no Argentīnas tika piespriests nosacīts 21 mēneša cietumsods par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl