Komentāri
Spānijas prokuratūra apsūdz Mourinju nodokļu nesamaksāšanā
Foto: AP/ SCAPIX

Anglijas futbola premjerlīgas granda Mančestras “United” galvenajam trenerim Žuzē Mourinju izvirzīta apsūdzība par izvairīšanos no nodokļu nomaksas laikā, kad viņš stūrēja Madrides “Real”, vēsta Spānijas prokuratūra.

Mourinju nodokļos nav samaksājis 3,3 miljonus eiro. Portugāļu speciālistam izvirzīta apsūdzība par noziedzīgu nodarījumu pret valsts kasi.

Mourinju par “Real” galveno treneri strādāja no 2010. līdz 2013.gadam, pēc tam divas sezonas stūrējot premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea”. Pirms šīs sezonas viņš kļuva par “United” galveno treneri.

Kā vēstīts, arī slavenais portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu apsūdzēts teju 15 miljonu eiro nodokļu nemaksāšanā.

Kā norādījuši Madrides prokuratūras pārstāvji, Ronaldu, izmantodams ofšoru kompānijas Britu Virdžīnu salās un Īrijā, nodokļos Spānijā laika posmā no 2011. līdz 2014.gadam nav samaksājis 14,7 miljonus eiro.

Zīmīgi, ka pirms nepilna gada cita Spānijas granda “Barcelona” futbolistam Lionelam Mesi no Argentīnas tika piespriests nosacīts 21 mēneša cietumsods par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl