Spānija pazemo bez Mesi spēlējošo Argentīnu

REUTERS/LETA

Spānijas izlase otrdien Madridē ar 6:1 uzvarēja bez sava līdera Lionela Mesi spēlējošo Argentīnas izlasi.

Spānija izvirzījās vadībā 12.minūtē, kad Djego Košta savā Madrides “Atletico” stadionā pārspēja Argentīnas vārtsargu Romero. 27.minūtē Madrides “Real” pussargs Isko panāca 2:0 mājnieku labā, bet 39.minūtē Nikolass Otamendi samazināja rezultāta starpību.

Otrajā puslaikā Spānija no pazemoja Argentīnas izlasi, iesitot vēl četrus vartus. Divus no guva Isko, pa vieniem Tjago Alkantara un Jago Aspass.

Pirms Pasaules kausa izcīņas Spānija aizvadīs vēl divas pārbaudes spēles. 3.jūnijā ar Šveici un pēc sešām dienām ar Tunisiju.

Argentīna pirms pirmā Pasaules kausa mača Maskavā ar Islandi 4.jūnijā Buenosairesā spēlēs ar Ukrainas futbolistiem.