Šovakar sākas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs

Komentāri
Šovakar sākas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs
Foto: AFP/LETA

UEFA Čempionu līgas ērā vēl arvien nevienai komandai nav izdevies triumfēt turnīrā divas sezonas pēc kārtas! Nav šaubu, Barcelona, kas pēdējā desmitgadē bijusi veiksmīgākā, un, var teikt, ir dominējusi šajās sacensībās, darīs visu, lai to beidzot paveiktu!

Galveno konkurentu loks salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu nav diži mainījies – Minhenes Bayern, Madrides Real, Atletico, Paris Saint-Germain, Manchester City, Chelsea, Juventus… Taču pāragri. Vēl ir stipri pāragri runāt par favorītēm. Vispirms ir jātiek ārā no grupas…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ Viasat Sport Baltic (VSB) piedāvā UEFA Čempionu līgas izslēgšanas kārtas pirmās kārtas spēles: Manchester City – Turīnas Juventus, Eindhoven – Manchester United, Olympiacos – Minhenes Bayern un Roma – Barcelona. Savukārt Viasat Extra kanālos varēs redzēt arī visas pārējās UEFA Čempionu līgas spēles.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Nevienas pašas uzvaras pirmajās trijās Itālijas čempionāta A sērijas spēlēs laikam pasaka visu par to, kā jaunā sezona sākusies 2015. gada Itālijas čempionei un arī UEFA Čempionu līgas finālistei Turīnas Juventus… Vasarā, aizejot vairākiem komandas līderiem kā Andream Pirlo, Arturo Vidalam un Karlosam Tevesam, zaudēts daudz kvalitātes un pieredzes. Tāpēc vizīte Etihad stadionā solās būt smaga. Turklāt Manchester City sezonu Anglijas premjerlīgā sākusi ar piecām uzvarām, un ir pārliecinoša līdere!”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Otrdien, 15.septembrī

00:00 UEFA ČL. Manchester City – Turīnas Juventus

Trešdien, 16. septembrī

05:10 UEFA ČL. Eindhoven – Manchester United

00:00 UEFA ČL. Olympiacos – Minhenes Bayern

Ceturtdien, 17.septembrī

05:10 UEFA ČL. Roma – Barcelona

Lasi vēl