Šovakar Eiropas čempionāta finālā laukumā izies arī astoņgadīgais Krists no Latvijas! 

Pievienot komentāru
Šovakar Eiropas čempionāta finālā laukumā izies arī astoņgadīgais Krists no Latvijas! 
Foto: AFP/LETA

Viens no 22 bērniem, kuri šodien Eiropas čempionāta finālā ievedīs stadionā Francijas un Portugāles valstsvienību spēlētājus, būs arī Krists Komorovskis no Latvijas, kurš uzvarēja McDonald’s kampaņas Ieved stadionā zvaigzni! atlases sacensībās. Intriga saglabāsies līdz pat vakaram, jo futbolistu, ar kuru kopā viņš dosies laukumā, Krists uzzinās tikai īsu brīdi pirms spēles sākuma.

Parīzē Krists kopā ar tēti ieradās vakar, 9.jūlijā. Pusotras dienas laikā Krists paspējis ne vien sadraudzēties ar citiem programmas dalībniekiem un aplūkot pilsētu, bet pat piedalīties ”mazajā finālspēlē”, kas norisinājās starp visiem 22 dalībniekiem. Krists un viņa tētis Kaspars stāsta, ka laiks Parīzē ir labs un atmosfēra starp bērniem – draudzīga.  Kopā ar Kristu futbolistus laukumā pavadīs arī bērni no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Kipras, Čehijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Maltas, Polijas, Marokas, Slovākijas, Šveices un Lielbritānijas.

Uz Francijas lielāko stadionu Stade de France Krists dosies vairākas stundas pirms finālspēles sākuma, kur saņems norādījumus spēlētāju ievešanai laukumā un oficiālo spēlētāju pavadoņa formu. Kuru no spēlētājiem Krists ievedīs laukumā, kļūs zināms īsi pirms spēles sākuma. Visvairāk Krists vēlētos stadionā doties kopā ar Francijas izlases uzbrucēju Dmitrī Pajetu vai Portugāles komandas kapteini Krištianu Ronaldu.

Eiropas čempionāta fināls norisināsies šodien, 10. jūlijā, plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Seko līdzi Krista piedzīvojumiem Eiropas lielākajā futbola notikumā McDonald’s lapā sociālajā vietnē https://www.facebook.com/mcdonalds.latvija/ un Instagram https://www.instagram.com/mcdonaldslv/ un uzzini pirmais, kuru spēlētāju Krists pavadīs laukumā.

Ieved Stadionā Zvaigzni ir daļa no McDonald’s globālās programmas The Player Escort, kas sniedz bērniem, vecumā no 6 līdz 10 gadiem, visā pasaulē vienreizēju iespēju iziet laukumā roku rokā ar saviem futbola varoņiem. Šīs programmas pirmsākumi ir meklējami 2002. gada FIFA Pasaules Kausa laikā Japānā un Korejā un piedzīvoja UEFA Eiropas Čempionāta debiju divus gadus vēlāk Portugālē. Kopš tā laika McDonald’s ir sniedzis iespēju gandrīz 4000 bērniem no Eiropas spēlēt svarīgu simbolisko lomu pasaules labākajos futbola turnīros.