7 komentāri

Zviedrijas futbola spīdeklis Zlatans Ibrahimovičs svētdien Vemblija stadionā ar diviem gūtiem vārtiem sekmēja Mančestras “United” uzvaru Anglijas Līgas kausa izcīņas trillera cienīgā finālspēlē.

“United” sīvā finālspēlē ar 3:2 (2:1) uzvarēja “Southampton” futbolistus, uzvaras vārtus Ibrahimovičam gūstot vien spēles 87. minūtē. Mančestras klubs izcīnīja pirmo trofeju galvenā trenera Žuzē Mouriņju vadībā. Portugālis kļuva tikai par trešo speciālistu, kurš Anglijas Līgas kausu izcīnījis ceturto reizi. Pirms viņa to pašu spēja leģendārais Mančestras “United” treneris sers Alekss Fergusons, kā arī Braiens Klafs, kurš savulaik četras reizes līdz šai trofejai aizveda Notingemas “Forest” vienību.

Ibrahimovičs spēles 19. minūtē ar tālu un ļoti precīzu brīvsitienu atklāja cīņas rezultātu, bet vēl pēc nepilnām 20 minūtēm Džese Lingārds panāca 2:0 “United” labā, ar sitienu no soda laukuma līnijas noslēdzot skaistu Mančestras kluba futbolistu saspēli.

Foto

Tomēr “Southampton” komanda nedomāja padoties un pirmā puslaika kompensācijas pieliktajā minūtē vienus vārtus atguva, pēc centrējuma no tuvas distances bumbu vārtos ievirzot itālim Manolo Gabbiadīni. Sauthemptonas komanda bija ieguvusi iedvesmu un otrā puslaika sākumā, kad bija spēlētas vien trīs minūtes, pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu 2:2, atkal izceļoties Gabbiadīni. Turpinājumā abām komandām netrūka izdevības, lai arī pārsvars bija “United” komandai. Par mača varoni 87. minūtē kļuva Ibrahimovičs, kurš pēc teicamas Andera Ereras piespēles no pāris metriem izdarīja spēcīgu un precīzu sitienu ar galvu.

TOP komentāri

• Mārtiņš Grāvelsiņš
    +1 +1 0

Mārtiņš Grāvelsiņš

Un no kurienes Tev tādas domas? arī ar grūtībām pārdzīvo to, ka United vakar uzvarēja līgas kausa finālā? Jo nu es vnk atreferēju FIFA noteikumus, kuri ir pietiekoši loģiski :) , bet nu uz vienas kājas varu pietupties 20reizes. 100 reizes balstā guļus uztaisīt(80). baigi vairāk neko nerakstīšu, negribās pārāk blatot no oficiālā profila :))