“Southampton” apspēlē “Everton” un sagādā Premjerlīgas līderiem pirmo zaudējumu

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

“Southampton” svētdien Anglijas Premjerlīgas mačā ar 2:0 apspēlēja “Everton”, sagādājot turnīra līderiem pirmo zaudējumu sezonā.

Spēles 27. minūtē Džeims Vords-Prauss ar precīzu sitienu no soda laukuma labā puses guva pirmos vārtus. Pēc astoņām minūtēm Če Adamss  no aptuveni tās pašas vietas otro reizi pārspēja Džordanu Pikfordu – 2:0.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi