Šokējoši vai tomēr gaidīti? Liepājas medijs: Pertija jau ticies ar Liepājas futbolistiem

Pievienot komentāru
Šokējoši vai tomēr gaidīti? Liepājas medijs: Pertija jau ticies ar Liepājas futbolistiem
Foto: F64

Gruzīnu speciālists Tamazs Pertija, kurš tiek uzskatīts par galveno kandidātu uz FK Liepājas futbola komandas galvenā trenera amatu, jau ticies ar vienības spēlētājiem, vēsta portāls liepajniekiem.lv.

2015.gada Latvijas futbola virslīgas čempiones Liepāja galvenais treneris Viktors Dobrecovs pēc šīs sezonas pēdējā mača sestdien pavēstīja, ka atstāj amatu. Pats Dobrecovs sīkākus komentārus pagaidām atteicās sniegt, bet vienības vadība sola, ka jaunais galvenais treneris tiks nosaukts nākamnedēļ.

Sestdien ziņots, ka tas ļāvis vaļu jau ilgāku laiku izskanējušajām spekulācijām, ka Dobrecova vietā amatā stāsies Latvijā jau ilgstoši strādājošais gruzīns Tamazs Pertija, ko apstiprina arī citi mediji. Kā raksta liepajniekiem.lv, Pertija pēdējā laikā ir regulārs viesis gan Liepājas izbraukuma spēlēs, gan mājas mačos, turklāt par to, ka tieši šis speciālists šoziem pārņems Liepājas grožus, jau ilgāku laiku liecina neoficiāli, bet droši avoti. Vēl drošāks avots vēsta, ka Pertija jau ir ticies ar Liepājas komandas spēlētājiem.

Vēl būdams Skonto galvenais treneris, gruzīnu speciālists daudzkārt publiski veltījis komplimentus Liepājai un tās nu jau bijušajam galvenajam trenerim Viktoram Dobrecovam par 2015.gada Latvijas čempionu demonstrētā futbola kvalitāti. Pašlaik 41 gadu vecais Pertija spēlētāja karjeras laikā pārstāvēja Gruzijas, Moldovas, Baltkrievijas un Latvijas klubus, bet visu trenera karjeru pavadījis Latvijā. Trenera gaitas Pertija sāka Daugavpilī, bet kopš 2011.gada strādāja Skonto sistēmā – vispirms Olimpā, bet kopš 2013.gada Skonto galvenajā komandā. Lai arī šī trenera vadībā skontieši demonstrēja kvalitatīvu sniegumu un tika uzskatīti par čempionāta galvenajiem favorītiem, trīs gadus pēc kārtas komanda Latvijas virslīgā ierindojās otrajā vietā. Ieilgušo finansiālo problēmu dēļ šosezon Skonto nesaņēma licenci dalībai virslīgā.

Liepāja pērn savā otrajā sezonā triumfēja čempionātā, bet šo sezonu noslēdza vien ceturtajā pozīcijā, no čempiones Jūrmalas Spartaka atpaliekot par 16 punktiem. Šīs sezonas virslīgas čempionāta ceturtajā aplī Kurzemes klubs nopelnīja vien sešus punktus.

Lasi vēl