Maskavā taksometrs uzbrauc Meksikas futbola faniem, vadītājs mēģina aizbēgt no notikuma vietas

6 komentāri
Maskavā taksometrs uzbrauc Meksikas futbola faniem, vadītājs mēģina aizbēgt no notikuma vietas
REUTERS/LETA

Svētdien Maskavā netālu no Sarkanā laukuma taksometrs uzbrauca gājējiem, kuru vidū bija Meksikas izlases futbola fani. Vadītājs mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, taču tika aizturēts.

Satiksmes sastrēguma laikā taksometrs pēkšņi uzbrauca uz ietves un triecās cauri gājējiem, apstājoties vien atduroties pret stāvvietas ceļazīmi. Ievainoti tika astoņi cilvēki, no kuriem septiņi guva vieglākus ievainojumus, bet kāda sieviete ir ievainota nopietnāk.

Uzreiz pēc negadījuma taksometra vadītājs mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, tomēr tika aizturēts. Maskavas policija ziņo, ka taksists ir 28.gadus vecs Kirgizstānā dzimis vīrietis.

Krievijas Iekšlietu ministrijas Maskavas galvenā pārvalde publiskojusi aizturētā taksometra vadītāja Kirgizstānas pilsoņa Čingiza Anarbekuulu nopratināšanas videoierakstu, kurā viņš atzīst, ka pirms negadījuma nav gulējis 20 stundas, bet pirms tam gulējis tikai divas trīs stundas.

“Nospiedu gāzes [pedāli], domāju, ka spiežu bremzes [pedāli], videoierakstā saka Anarbekuulu.

Viņš arī uzsver, ka vispār nelieto alkoholu. Medicīniskajā ekspertīzē Anarbekuulu asinīs alkohols nav konstatēts.

Pēc Anarbekuulu stāstītā, Maskavā par taksometra vadītāju viņš strādājis mēnesi, bet viņa autovadītāja stāžs ir divi gadi. Aizturētais arī pauda nožēlu par notikušo un sacīja, ka bēdzis no notikuma vietas, jo baidījies, ka apkārt esošie cilvēki viņu nogalinās.

6 komentāri