Smaga Garsijas galvas trauma pēc saskriešanās ar vārtsargu Edersonu aizēno “Manchester City” pārliecionošo uzvaru

EPA/SCANPIX

“Manchester City” pārliecionošo uzvaru ar 3:0 pār Londonas “Arsenal” aizēnoja smagā Erika Garsijas galvas trauma pēc saskriešanās ar vārtsargu Edersonu.

“Manchester City” un “Arsenal” tā bija pirmā spēle Anglijas Premjerlīgā pēc koronavīrusa pandēmijas izraisītās pauzes.

81. minūtē “City” vārtsargu Edersons, cenšoties uz aizsist bumbu prom no soda laukuma, saskrējās ar komandasbiedru Eriku Garsiju.

19 gadus vecajam Mančestras aizsargam vairākas minūtes tika sniegta palīdzība, līdz Garsija uz nestuvēm tika nonests no laukuma. Eriks sadursmē savainoja galvu. Par savainojuma nopietnību “City” pagaidām ziņas nav snieguši.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc rupjas “Arsenal” aizsarga Davida Luisa kļūdas Rahīms Stērlings izvirzīja “City” vadībā.

Otrā puslaika sākumā Luiss soda laukumā nogāza Rijadu Mahrezu, nopelnot sarkano kartīti un un 11 metru soda sitienu. “Pendeli” aukstasinīgi realizēja Kevins de Brujne.

Punktu spēlei kompensācijas laika otrajā minūtē pielika Fils Foudens –  3:0.