Sliktas ziņas Madrides “Real” faniem – Krištianu Ronaldu grasās pamest klubu

1 komentārs
Sliktas ziņas Madrides “Real” faniem – Krištianu Ronaldu grasās pamest klubu
REUTERS/LETA

Madrides “Real” un Portugāles izlases superzvaigzne Krištianu Ronaldu pēc uzvaras UEFA Čempionu līgas finālā televīzijas intervijā sacīja, ka tuvākajās dienās paziņos lēmumu attiecībā uz savu nākotni komandā.

“Šobrīd ir laiks izbaudīt mūsu uzvaru. Tuvākajās dienās es faniem darīšu zināmu savu lēmumu – fani ir bijuši tie, kuri visu laiku bijuši manā pusē. Tas patiešām bija brīnišķīgi būt Madrides “Real” komandā,” pēc uzvaras finālā teica Ronaldu.

Vēlāk futbolists sacīja, ka atsevišķi viņa vārdi ir izrauti no konteksta, tomēr nenoliedza, ka drīz grasās paziņot par lēmumu attiecībā uz savu nākotni.

“Es nevaru garantēt, ka palikšu Madrides “Real”. Ir grūti atrast labāku vietu par Madridi. Tas ir labākais futbola klubs pasaulē, bet dzīvē ir vēl citas lietas bez slavas,” piebilda Ronaldu.

Par portugāļu superzvaigznes vēlēšanos pamest “Real” tika ziņots jau pagājušā gada jūnijā un decembrī, un tas tika saistīts ar Ronaldu cenšanos panākt izdevīgākus līguma nosacījumus.

Tika pieļauta doma, ka portugālis varētu atgriezties “Manchester United” rindās, tomēr ESPN ziņo, ka Anglijas titulētākais klubs nav nopietni apsvēris Ronaldu aiziešanu no Madrides.