Slavenais angļu aizsargs Ferdinands paziņo par karjeras beigām

0 Komentāru
Slavenais angļu aizsargs Ferdinands paziņo par karjeras beigām
Foto: AFP/LETA

Slavenais angļu futbola aizsargs Rio Ferdinands paziņojis par profesionālās karjeras beigām. Par karjeras beigām 36 gadus vecais aizsargs paziņojis televīzijas kanālā BT Sports.

“Pēc 18 gadiem, kad pavadīti profesionālajā sportā, jūtu, ka ir pienācis īstais laiks aiziet no spēles, ko tik ļoti mīlu,” pauda Ferdinands. Šo sezonu Ferdinands pavadīja Anglijas klubā Londonas Queens Park Rangers, kas gan nespēja nosargāt vietu premjerlīgā. Tiesa, pieredzējušais aizsargs šīs komandas rindās spēlēja vien epizodiski.

Pēc pagājušās sezonas Ferdinands atstāja titulēto Mančestras United klubu, kurš spēlēja kopš 2002.gada. Toreiz viņš šai vienībai no Līdsas United pievienojās par 30 miljoniem mārciņu, tobrīd kļūstot par pasaules dārgāko aizsargu. Ferdinands profesionālo karjeru uzsāka Vesthemas United, savukārt 2000. gadā pārcēlās uz Līdsas United.

Tāpat Ferdinands līdz 2011. gadam Anglijas izlasē paguva aizvadīt 81 spēli, kuru laikā guva trīs vārtus. Kopā ar United komandu viņš sešas reizes kļuvis par Anglijas čempionu un reizi triumfējis UEFA Čempionu līgā.

0 Komentāru