Skonto līderis Karašausks pievienojies Polijas čempionāta līdervienībai

Pievienot komentāru
Skonto līderis Karašausks pievienojies Polijas čempionāta līdervienībai
Foto: LETA

Latvijas futbola uzbrucējs Artūrs Karašausks noslēdzis sešu mēnešu līgumu ar Polijas čempionāta līdervienību Glivices Piast.

Lielāko daļu savas karjeras kādreiz par ļoti talantīgo uzskatītais Karašausks pārstāvējis Rīgas Skonto komandu, tomēr iepriekš arī viņš devies leģionāru gaitās. 2013. gadā viņš kļuva par Latvijas futbola virslīgas rezultatīvāko spēlētāju, bet 2014. gada pirmajā pusē bija izīrēts Krievijas premjerlīgas vienībai Kazaņas Rubin, tomēr laukumā viņš tā arī neizgāja. Tāpat 2010. gadā uzbrucējs bija izīrēts Ukrainas vienībai Dņepropetrovskas Dņipro.

“Tiešām vēlējos braukt uz Poliju. Kad izdzirdēju par piedāvājumu no ekstraklases līderiem, pārdomas man neprasīja ilgu laiku. Zinu, kāda Polijā ir sporta infrastruktūra,” izteicies Karašausks. “Darīšu visu, kas manos spēkos, lai Piast iegūtu titulu.”

Karašausks izīrēts līdz Polijas čempionāta sezonas beigām, bet pēc tam Piast komandai būs priekšrocības viņa līguma izpirkšanā. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā Karašausks guva piecus vārtus, bet sekmīgākais bija tieši 2013. gads.

Lasi vēl