Komentāri
Skonto līderis Karašausks pievienojies Polijas čempionāta līdervienībai
Foto: LETA

Latvijas futbola uzbrucējs Artūrs Karašausks noslēdzis sešu mēnešu līgumu ar Polijas čempionāta līdervienību Glivices Piast.

Lielāko daļu savas karjeras kādreiz par ļoti talantīgo uzskatītais Karašausks pārstāvējis Rīgas Skonto komandu, tomēr iepriekš arī viņš devies leģionāru gaitās. 2013. gadā viņš kļuva par Latvijas futbola virslīgas rezultatīvāko spēlētāju, bet 2014. gada pirmajā pusē bija izīrēts Krievijas premjerlīgas vienībai Kazaņas Rubin, tomēr laukumā viņš tā arī neizgāja. Tāpat 2010. gadā uzbrucējs bija izīrēts Ukrainas vienībai Dņepropetrovskas Dņipro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tiešām vēlējos braukt uz Poliju. Kad izdzirdēju par piedāvājumu no ekstraklases līderiem, pārdomas man neprasīja ilgu laiku. Zinu, kāda Polijā ir sporta infrastruktūra,” izteicies Karašausks. “Darīšu visu, kas manos spēkos, lai Piast iegūtu titulu.”

Karašausks izīrēts līdz Polijas čempionāta sezonas beigām, bet pēc tam Piast komandai būs priekšrocības viņa līguma izpirkšanā. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā Karašausks guva piecus vārtus, bet sekmīgākais bija tieši 2013. gads.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl