Skonto komandai neizmaksāto algu dēļ liedz pieteikt jaunus spēlētājus

0 Komentāru
Skonto komandai neizmaksāto algu dēļ liedz pieteikt jaunus spēlētājus
Foto: F64

SMScredit.lv Virslīgas turnīra vicečempionei Rīgas Skonto neizmaksāto algu dēļ nu jau kārtējo reizi aizliegts pieteikt jaunus spēlētājus sacensībām, piektdien lēmusi Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija (LFF DK).

Secināts, ka Skonto nav izpildījusi LFF DK lēmumus par algu izmaksu bijušajiem spēlētājiem Igoram Savčenkovam, Ritvaram Ruginam un Aleksandram Ferovam, kā arī spāņu speciālistam Alehandro Munjosam, kurš pašlaik ir Latvijas izlases fiziskās sagatavotības treneris, bet iepriekš strādājis arī Skonto rindās. Tādēļ LFF DK piespriedusi Skonto aizliegumu reģistrēt jaunus spēlētājus, līdz tiks nokārtotas līdzšinējās parādsaistības.

Kā zināms, pērn Skonto komandai bija nopietnas finansiālās problēmas un pat tika atņemti pieci punkti čempionāta kopvērtējumā. Arī šovasar Skonto galvenais treneris Tamazs Pertija izteicās, ka arī šosezon vienībai ir problēmas ar finansēm.

Pērn Skonto komandai aizliegums pieteikt jaunus spēlētājus tika piespriests 31. maijā un to atcēla vien šā gada 19. februārī īsi pirms jaunās sezonas sākuma.

Sezonā, kas noslēdzās pagājušajā nedēļas nogalē, virslīgas noslēgumā kopvērtējumā Liepājai bija 52 punkti 24 spēlēs. Tai ar 45 punktiem sekoja sudraba medaļu ieguvēji Rīgas Skonto, kamēr par diviem punktiem atpalika Ventspils. Savukārt Jelgava turnīru noslēdza ar 41 punktu.

0 Komentāru